MASTER MINERAL SOLUTION

Jediné webové stránky v českém jazyce AUTORIZOVANÉ Jimem Humblem.

viz zde: http://www.youtube.com/watch?v=d4yiQkKxmc8&feature=mfu_in_order&list=UL

  • 30.5.2018 -  platný web s informacemi od Jima Humbla a Andrease Kalckera je pouze tento : www.czmms.info   

!!! POZOR !!!

 

Používejte jen návody k použití MMS z knih Jima Humbla !!!   Nakupujte jen celosvětově ověřené produkty. V ČR je to www.czchem.cz a v SR www.skchem.sk . Pár ušetřených korun nebo eur nestojí za zklamání. Prodejci ale nesmějí cokoliv prodávat pod názvem MMS... mějte to na paměti.


Tyto stránky (i přes značnou snahu jistých institucí ukončit jejich provoz) stále informují o převratném prostředku, který je zatím dostupný, je levný a je účinný na 90% všech známých nemocí.

Nejde přitom o žádnou neznámou látku. Oxid (kysličník) chloričitý je používán v lékařství, v potravinářství a k desinfekci pitné vody přes sto let.

Jim Humble je ale zcela jistě první člověk, který seznámil širokou veřejnost s účinky oxidu chloričitého na lidské zdraví.    

Jde o přípravek s názvem MMS (Master Mineral Solution - mistrovský minerální roztok). Tento roztok vzniká smícháním dvou látek. Chloritanu sodného (24,5-28%) a kyseliny chlorovodíkové (4%) nebo nově hydrogensíranu sodného (33%). Po smíchání těcto dvou látek se z roztoku začne uvolňovat právě oxid chloričitý.

                                                   Přípravky MMS uváděné na těchto stránkách, neprodávám.

Pouze informuji o nejnovějších výzkumech, které se týkají MMS a o práci Jima Humbla. MMS v současné době vyzkoušelo přes 9 000 000 ( ano, devět miliónů..) lidí na celém světě a počet lidí, kteří mají zkušenost s MMS neustále roste. Roste ovšem také počet nesmyslných represí proti MMS. Zcela plně souhlasím s Jimem Humblem, že je MMS jedním z nejúžasnějších přípravků, které lidstvo má k dispozici. Při správném používání je MMS nesmírně účinné téměř na každou infekční nemoc a při použití protokolu MMS 2000 a MMS 3000 je dle Jima Humbla možné zlikvidovat téměř všechna onkologická onemocnění.

MMS a další přípravky, které Jim Humble uvádí ve svých knihách, můžete zakoupit v Evropě na mnoha místech. Informace kde koupit v Česku a Slovensku jsou v levém menu těchto stránek. U ostatních dodavatelů z ČR a SR nemohu posuzovat kvalitu nabízených výrobků, neboť je nemám k dispozici. Při svých návštěvách v Evropě však Jim Humble měl vždy k dispozici chloritan sodný prodávaný na www.czchem.cz a byl s ním vždy bez výhrad spokojen.

 Jim Humble - "Pokud by MMS nepracovalo tak jak říkám, nikdy by se tak rychle nerozšířilo po celém světě."

Opakuji, že přípravky, které Jim Humble popisuje a které jsou uvedeny na tomto mém webu, neprodávám. Nepište mi tedy o zaslání MMS, žiji trvale v USA a Mexiku. V ČR mám ale spoustu přátel ze svých studií a proto ČR často navštěvuji.

V sekci "Kde koupit v Česku" naleznete kontakt na distributora v ČR, který prodává chemické přípravky, jež lze dle pana Humbla pro jím popisované postupy použít.

MŮŽETE POUŽÍT TÉŽ TELEFONNÍ OBJEDNÁVKU U UVEDENÉHO DISTRIBUTORA:

  • z ČR tel.: 775 734 829
  • ze zahraničí : +420 775 734 829

MMS1 - chloritan sodný - roztok aktivovaný roztokem kyseliny chlorovodíkové nebo hydrogensíranem sodným
MMS2 - chlornan vápenatý - granule

CDS - voda s rozpuštěným oxidem chloričitým

CDH - kombinace MMS a CDS

Po smíchání obou složek MMS se už ve vzniklém roztoku nenachází žádný chloritan sodný (pokud ano, jde o stopová množství)! Státní úřady a lidé neznalí věci si tuto skutečnost neuvědomují nebo ji záměrně před veřejností tají aby mohli strašit obyčejné lidi tím, že MMS jim může poleptat jícen nebo žaludek - to je úplný nesmysl. MMS používá milióny lidí po celém světě a pokud jsou dodrženy postupy, které Jim Humble doporučuje, nehrozí žádné nebezpečí jakéhosi poleptání či poškození.

Postupy zveřejňované Jimem Humblem pracují s mnohasetnásobně menší koncentrací, než která by byla schopná člověka poškodit.

                                            Používání MMS podle postupů Jima Humbla je zcela bezpečné!

Informace z tohoto webu nesmí být bez mého souhlasu kopírovány a zveřejňovány. Jim Humble spolupracuje pouze s prodejci, kteří jsou uvedeni na tomto webu. Tam jsou zaručeny naprosto kvalitní a ověřené přípravky pro výrobu MMS/CDS/CDH.

Nechtějte ušetřit pár korun nákupem u neověřených prodejců v ČR i SR. Budete potom zklamaní že MMS neúčinkuje. Můžete si ověřit na videu na začátku tohoto webu, že Jim Humble sám osobně říká, že pouze tento web je pro ČR jediným jím autorizovaný.

John Wayne, USA      Majitel a autor stránek   www.czmms.info

Novinky

Upozornění

Texty a informace na těchto webových stránkách nejsou míněny jako náhrada lékařské péče.

Texty na těchto stránkách informují o převratném prostředku, který je zatím běžně dostupný, je levný, můžete si jej sami připravit doma v kuchyni a je neuvěřitelně účinný na 95% všech známých nemocí. Nejde o žádnou neznámou látku - chloritan sodný se používá k desinfekci v nemocnicích, k úpravě pitné vody, k desinfekci masa a zeleniny atd. přes sto let. Jim Humble byl však jedním z prvních lidí, kteří chloritan sodný použili uvnitř lidského těla.

Jim Humble byl ale zcela jistě první člověk, který seznámil s účinky aktivovaného chloritanu sodného na lidské zdraví, širokou veřejnost. Patří mu za to velký dík.

Jde o přípravek s názvem MMS - (Master Mineral Solution), což je chloritan sodný-roztok, aktivovaný roztokem kyseliny citronové.

Přípravky MMS uváděné na těchto stránkách, neprodávám. Pouze informuji o nejnovějších výzkumech, které se týkají MMS a o práci Jima Humbla. MMS v současné době vyzkoušelo přes 8 000 000 ( ano, osm miliónů..) lidí na celém světě a počet lidí, kteří mají zkušenost s MMS neustále roste. Roste ovšem také počet nesmyslných represí proti MMS.  Zcela plně souhlasím s Jimem Humblem, že je MMS jedním z nejúžasnějších přípravků, které lidstvo má k dispozici. Při správném používání je MMS nesmírně účinné téměř na každou infekční nemoc a při použití protokolu MMS 2000 a MMS 3000 je dle Jima Humbla možné zlikvidovat téměř všechna onkologická onemocnění. MMS a další přípravky, které Jim Humble uvádí ve svých knihách, můžete zakoupit v Evropě na mnoha místech. Informace kde koupit v Česku a Slovensku jsou v levém menu těchto stránek. U ostatních dodavatelů z ČR a SR nemohu posuzovat kvalitu nabízených výrobků, neboť je nemám k dispozici. Při své návštěvě v Evropě však Jim Humble měl k dispozici chloritan sodný prodávaný na www.czchem.cza byl s ním bez výhrady spokojen.

Jim Humble je můj dobrý přítel. Známe se řadu let a v posledních letech se naše přátelství hodně upevnilo. Máte tak informace opravdu velmi aktuální. Sledujte pokud možno tento web, několik lidí v CZ i SK se domnívá, že když žiji v USA, mohou si beztrestně a bez mého souhlasu z tohoto webu stahovat informace, které podléhají autorskému právu. Na svých webech poté uvádějí nesmyslné informace, které vnášejí mezi nemocné lidi spíše zmatek. Můžete mi psát na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. snažím se na všechny dotazy odpovědět.

Ale zpět k MMS: Jak říká Jim Humble - "Pokud by MMS nepracovalo tak jak říkám, nikdy by se tak rychle nerozšířilo po celém světě."

Opakuji, že přípravky, které Jim Humble popisuje a které jsou uvedeny na tomto mém webu, neprodávám. V ČR mám spoustu přátel ze svých studií a proto ČR několikrát do roka navštěvuji.

V sekci "Kde koupit v Česku" naleznete kontakt na distributora v ČR, který prodává chemické přípravky, jež lze dle pana Humbla pro jím popisované postupy použít.

Můžete použít též telefonní objednávku u uvedeného distributora:

  • z ČR tel.: 607395984
  • ze zahraničí : +420 607 395 984

MMS1 - chloritan sodný - roztok

MMS2 - chlornan vápenatý - granule

Potřebujete poradit s použitím MMS? Pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  na mailu je člověk, vyškolený Jimem Humblem k používání MMS. Tento člověk je členem organizace Jima Humbla - Genesis II Church of Healt & Healing. 

Konzultace jsou zcela zdarma a česky, mějte ale trpělivost, dotazů je prý stále více a času na odepisování nepřibývá.

Informace z tohoto webu nesmí být bez mého souhlasu kopírovány a zveřejňovány.

John Wayne, USA
majitel a autor stránek www.emms.cz