MASTER MINERAL SOLUTION

Jediné webové stránky v českém jazyce AUTORIZOVANÉ Jimem Humblem.

viz zde: http://www.youtube.com/watch?v=d4yiQkKxmc8&feature=mfu_in_order&list=UL

  • 30.5.2018 -  platný web s informacemi od Jima Humbla a Andrease Kalckera je pouze tento : www.czmms.info   

!!! POZOR !!!

 

Používejte jen návody k použití MMS z knih Jima Humbla !!!   Nakupujte jen celosvětově ověřené produkty. V ČR je to www.czchem.cz a v SR www.skchem.sk . Pár ušetřených korun nebo eur nestojí za zklamání. Prodejci ale nesmějí cokoliv prodávat pod názvem MMS... mějte to na paměti.


Tyto stránky (i přes značnou snahu jistých institucí ukončit jejich provoz) stále informují o převratném prostředku, který je zatím dostupný, je levný a je účinný na 90% všech známých nemocí.

Nejde přitom o žádnou neznámou látku. Oxid (kysličník) chloričitý je používán v lékařství, v potravinářství a k desinfekci pitné vody přes sto let.

Jim Humble je ale zcela jistě první člověk, který seznámil širokou veřejnost s účinky oxidu chloričitého na lidské zdraví.    

Jde o přípravek s názvem MMS (Master Mineral Solution - mistrovský minerální roztok). Tento roztok vzniká smícháním dvou látek. Chloritanu sodného (24,5-28%) a kyseliny chlorovodíkové (4%) nebo nově hydrogensíranu sodného (33%). Po smíchání těcto dvou látek se z roztoku začne uvolňovat právě oxid chloričitý.

                                                   Přípravky MMS uváděné na těchto stránkách, neprodávám.

Pouze informuji o nejnovějších výzkumech, které se týkají MMS a o práci Jima Humbla. MMS v současné době vyzkoušelo přes 9 000 000 ( ano, devět miliónů..) lidí na celém světě a počet lidí, kteří mají zkušenost s MMS neustále roste. Roste ovšem také počet nesmyslných represí proti MMS. Zcela plně souhlasím s Jimem Humblem, že je MMS jedním z nejúžasnějších přípravků, které lidstvo má k dispozici. Při správném používání je MMS nesmírně účinné téměř na každou infekční nemoc a při použití protokolu MMS 2000 a MMS 3000 je dle Jima Humbla možné zlikvidovat téměř všechna onkologická onemocnění.

MMS a další přípravky, které Jim Humble uvádí ve svých knihách, můžete zakoupit v Evropě na mnoha místech. Informace kde koupit v Česku a Slovensku jsou v levém menu těchto stránek. U ostatních dodavatelů z ČR a SR nemohu posuzovat kvalitu nabízených výrobků, neboť je nemám k dispozici. Při svých návštěvách v Evropě však Jim Humble měl vždy k dispozici chloritan sodný prodávaný na www.czchem.cz a byl s ním vždy bez výhrad spokojen.

 Jim Humble - "Pokud by MMS nepracovalo tak jak říkám, nikdy by se tak rychle nerozšířilo po celém světě."

Opakuji, že přípravky, které Jim Humble popisuje a které jsou uvedeny na tomto mém webu, neprodávám. Nepište mi tedy o zaslání MMS, žiji trvale v USA a Mexiku. V ČR mám ale spoustu přátel ze svých studií a proto ČR často navštěvuji.

V sekci "Kde koupit v Česku" naleznete kontakt na distributora v ČR, který prodává chemické přípravky, jež lze dle pana Humbla pro jím popisované postupy použít.

MŮŽETE POUŽÍT TÉŽ TELEFONNÍ OBJEDNÁVKU U UVEDENÉHO DISTRIBUTORA:

  • z ČR tel.: 775 734 829
  • ze zahraničí : +420 775 734 829

MMS1 - chloritan sodný - roztok aktivovaný roztokem kyseliny chlorovodíkové nebo hydrogensíranem sodným
MMS2 - chlornan vápenatý - granule

CDS - voda s rozpuštěným oxidem chloričitým

CDH - kombinace MMS a CDS

Po smíchání obou složek MMS se už ve vzniklém roztoku nenachází žádný chloritan sodný (pokud ano, jde o stopová množství)! Státní úřady a lidé neznalí věci si tuto skutečnost neuvědomují nebo ji záměrně před veřejností tají aby mohli strašit obyčejné lidi tím, že MMS jim může poleptat jícen nebo žaludek - to je úplný nesmysl. MMS používá milióny lidí po celém světě a pokud jsou dodrženy postupy, které Jim Humble doporučuje, nehrozí žádné nebezpečí jakéhosi poleptání či poškození.

Postupy zveřejňované Jimem Humblem pracují s mnohasetnásobně menší koncentrací, než která by byla schopná člověka poškodit.

                                            Používání MMS podle postupů Jima Humbla je zcela bezpečné!

Informace z tohoto webu nesmí být bez mého souhlasu kopírovány a zveřejňovány. Jim Humble spolupracuje pouze s prodejci, kteří jsou uvedeni na tomto webu. Tam jsou zaručeny naprosto kvalitní a ověřené přípravky pro výrobu MMS/CDS/CDH.

Nechtějte ušetřit pár korun nákupem u neověřených prodejců v ČR i SR. Budete potom zklamaní že MMS neúčinkuje. Můžete si ověřit na videu na začátku tohoto webu, že Jim Humble sám osobně říká, že pouze tento web je pro ČR jediným jím autorizovaný.

John Wayne, USA      Majitel a autor stránek   www.czmms.info

Novinky

26.10.2011

TV Prima... škoda. Před shlédnutím reportáže, která (na uvedeném odkazu níže) začíná od 21,32 min. si přečtěte postřehy mého kolegy z USA který je s problematikou MMS detailně seznámen. Pro Jima Humbla dělal některé chemické rozbory a pokusy:

Viděl jsem. No, nedopadlo to zas tak špatně. Ale spousta naprosto zavádějících věcí! Ten chemik je zcela mimo mísu. A ten s těma sovíma očima na začátku je prostě hlupák. Děvenka také měla více studovat, než se pustila do tak brizantní věci. Měla se "experta" s koloběžkou pod očima zeptat, jestli jsou mu známy testy EPA, které prokázaly neškodnost dlouhodobého požívání mnohem větších dávek "neaktivovaného" chloritanu sodného, přímo prokázanou na lidech. A jestli je mu známo, že se tímto procesem upravuje téměř všechna pitná voda v ČR a ve většině světa! A tak. Škoda. Promarněná příležitost.
Ale hlavní a ZÁSADNÍ CHYBA, která tady je už od začátku, spočívá v Jimově zmateném slovníku. To, čemu říká "aktivace", je ve skutečnosti proces, při kterém dochází k neutralizaci zásady kyselinou! Jinými slovy - všechny jejich kecy o poleptání apod, jsou naprostá kravina.. a to je učivo ze sedmé nebo osmé třídy ZŠ! "Stab. Kyslík" zabíral u lidí s dostatkem žaludeční kyseliny, tedy masožravých. Býložravci to mají horší. Proto je dobré provést neutralizaci in vitro. Třeba psům se to dá kapat do vody neaktivované a má to super účinky - mají v žaludku 5 promile kyseliny solné, člověk jen 3.. V pořadu OPĚT bylo zamlčeno, že se používá "homeopatická dávka" 24% chloritanu sodného NEUTRALIZOVANÉHO kyselinou (citronovou)! To, čím se chloritan "aktivuje" - aby z toho vznikl MMS - cudně zamlčeli, aby "tomu nedělali reklamu....
Je NEZBYTNĚ NUTNÉ při každé příležitosti používat pojem NEUTRALIZACE, plácání o "aktivaci" a "aktivátoru" úplně vypustit. Pak to nemají čím napadnout, a už vůbec nemohou vypouštět kecy o poleptání apod. Nevím, kde ten "chemik" přišel na ty "dvě smrtící lžíce" - určitě tím nemínil 24% chloritan! Koňská LD50 dávka u krys, to mu asi neříká vůbec nic... nehledě na vysoké používané zředění, a hlavně OPĚT opominutou neutralizaci!

Po 21,32 min začíná "reportáž" o MMS.  V reportáži jsou použity záběry chloritanu sodného z internetového obchodu vylecse.cz. Tento chloritan sodný nelze jako MMS použít kvůli nefunkčním kapátkům v lahvičkách, nelze odměřit přesný počet kapek!!!

http://prima.stream.cz/soukroma-dramata/623655-soukroma-dramata-43

 J.W.